+90 312 4314132

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

1988 yılında elektronik cihaz üretimi için kurulmuş, 1994 yılında tamamen güzellik salonları ve estetik medikale yönelik cihaz tasarım ve üretimine yönelmiştir.
Firmamız, 1994 yılından beri güzellik salonu ve estetik medikale yönelik 50’ye yakın cihaz üretmiş, üretilen her model halen kullanılmaktadır. Aradan geçen yıllar içerisinde birçok ekonomik kriz ve haksız rekabete rağmen ürün çeşidini arttırmış, yeni ürün ve tasarımlarıyla ile güçlü bir firma olarak varlığını sürdürmüştür.
Güzellik salonunuz için gerekli tüm malzeme ve güzellik ekipmanlarını uygun fiyata İZGİN markasıyla alabilirsiniz.
Tüm çabası, insanları güzelleştirirken sağlığını da korumak olan İZGİN markası, bütün lazer epilasyon, acısız iğneli epilasyon, pasif jimnastik, vücut ve cilt bakımı cihazlarını bu bilinçle üretmektedir. Cihazlarımızın tasarımı tamamen firmamız tarafından yapılır, patent ve üretim hakkı yine firmamıza ait ve tümüyle Türk mühendisliğidir. Bu güvence ile hiçbir cihazımız başka firma ya da şahıs tarafından kopya edilemez, üretilemez.
Yakından takip ettiğimiz teknolojik yenilik ve gelişmeler ürettiğimiz her yeni cihazda göze çarpmaktadır. Web sitelerimiz ve diğer sosyal medya hesaplarımız aracılığı ile bu yenilik ve gelişmeleri teknik detaylarıyla takip edebilirsiniz. İstek ve önerileriniz için web sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.
Güçlü ve eğitimli kadromuz; gerek teknik servis gerek satış danışmanlarıyla her zaman hizmetinizde.
Saygılarımızla.

BUZ BAŞLIKLI LAZER EPİLASYON CİHAZI

WhatsApp Bize Yazın