+90 312 4314132

Sosyal Medyada Biz}

Kavitasyon Cihazı “One Three”

Kavitasyon Cihazı “One Three”

Kavitasyon Cihazı “One Three”

Türkiye’de İlk  

 Firma olarak 1994’den bu yana edindiğimiz tecrübe ile güzellik salonları ve estetik medikale yönelik geliştirdiğimiz ekipman ve cihazları siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Firmamızın, sağlıklı ve etkili bir çözüm için geliştirdiği tamamen Türk mühendisliği ürünü “ Three & One” Kavitasyon cihazını yüksek kalite ve uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Pazarlamacı değil üretici firma garantisi ile sahip olacağınız cihazımız sizi ve işletmenizi ayrıcalıklı kılacaktır.

Ürünümüz en son jenerasyon kavitasyon cihazıdır. İlk seansta ( 40 dakikalık bir terapi ) vücut yağ oranına göre 2-10 cm arasında bir incelme ve gerçek sonuçlar vaat eden yeni teknolojidir.

• Yağ oranında azalma

• Selülitte azalma

• Cilt sıkılaştırma

“ Three &One ” Kavitasyon cihazı, Güvenlidir, ağrısızdır, cerrahi müdahale gerektirmez.

selülit ve yağ parçalamada son derece etkilidir. İzgin firmasının geliştirdiği “Three&One” Kavitasyon cihazı ile hareket ettirilen lokalize yağ, selülit, kan ve lenf yoluyla vücuttan atılır ve dahi vücut tarafından enerji olarak yakılmasını sağlar. “Three&One” Kavitasyon cihazının Özel başlıkları sayesinde, Rakip cihazların üstünde, rekabet avantajı sağlar.

Dikkat ; Böbreklere zarar veren 100 wattlık ve 60 watrlık kavitasyon cihazlarını satın almayınız, alanlara engel olarak, mesleğimize faydalı olunuz.

 

Kavitasyon hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen siteyi ziyaret ediniz.

2.466 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp Bize Yazın