+90 312 4314132

Sosyal Medyada Biz}

Vapozon Ozon Buhar Makinesi

Vapozon Ozon Buhar Makinesi

Vapozon Ozon Buhar Makinesi

BUHAR MAKİNESİ  (  VAPOZON – OZON  )

Türkiye’de ilk olup hala firmamız taradından üretilen, tamamı Türk Mühendisliği olan, Güzellik salonlarında cilt bakımı yapmak  için,  güvenle kullanılan tek Türk malı olma unvanına sahip, 900 watt buhar gücünde Avrupa kalitesinde bir buhar makinesidir.

Bilindiği üzere cilt bakımının en önemli makinesi vapozon ozon cihazıdır.

Vapozon ve Ozon cihazımız, Yoğun buharı ile ciltteki gözenekleri açarak cildin bakıma hazır hale gelmesini sağlar. Bağımsız ozon özelliği ile suyu ve uygulandığı bölgeyi dezenfekte eder. 1,4 lt su kapasitelidir, 360 derece ayarlana bilir buhar başlığı ve 160 derece ayarlanabilir buhar kolu ile kolay kullanım sağlar. Cam haznesi sayesinde su seviyesini görebilme imkanı vardır. Su seviyesi azaldığında elektiriği kesen otomatik devre ve kapama düğmesi bulunmaktadır. İyi bir cilt bakımı yapabilmek için maksimum buhar seviyesi gibi özellikleri vardır.

 Firma olarak 1994’den bu yana edindiğimiz tecrübe ile güzellik salonları ve estetik medikale yönelik geliştirdiğimiz ekipman ve cihazları en iyi kalite ve uygun fiyatlarla siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.
Pazarlamacı firma değil üretici firma garantisi ile en uygun fiyata alet ve ekipmanları firmamızdan temin edebilirsiniz.

5.129 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Muslum dedi ki:

    Bu ürünler birinci sınıf Türk malı
    Başka markalar Çin malı kimse almasın

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp Bize Yazın